facebook
contact

MOŻLIWOŚCI TECHNICZNE

print PARTNER-SHIP: obróbka metali, konstrukcje stalowe

Połączenie naszego parku maszynowego i optymalnie dobranych technologii daje gwarancję najwyższej jakości produktów i usług zarówno w produkcji jednostkowej, jak i seryjnej. Nasza firma posiada park maszynowy składający się z niespełna 100 maszyn do obróbki skrawaniem, wraz pełnym oprzyrządowaniem oraz bogato wyposażonym magazynem narzędziowym. Wspomniany park maszynowy w zdecydowanej większości składa się z maszyn konwencjonalnych, ale posiadamy również maszyny sterowane numerycznie (CNC). Na szeroką gamę możliwości składają się takie maszyny jak: tokarki, frezarki, wytaczarki, szlifierki do wałków, szlifierki do płaszczyzn, szlifierki narzędziowe, dłutownice, frezarki obwiedniowe, strugarki, prasy, wycinarki, piły, wiertarki, gwintownice i honownice. Posiadamy również magazyn materiałów, dział kontroli jakości, magazyn elementów gotowych, pomieszczenia socjalne i biurowe, urządzenia przeładunkowe, oraz własne środki transportu. Wszystko to znajduje się w pomieszczeniach o łącznej powierzchni przekraczającej 2000m2.

Rodzaje prac, które jesteśmy w stanie wykonać wykorzystując nasz park maszynowy:

PARTNER-SHIP: obróbka metali, konstrukcje stalowe

PRACE NA DŁUTOWNICACH: Dłutowanie rowków wpustowych do długości 200mm, dłutowanie uzębienia wewnętrznego, dłutowanie kształtów złożonych.

PRACE NA STRUGARKACH: Struganie do długości 500mm.

PRACE NA FREZARKACH: Frezowanie na frezarkach poziomych i pionowych elementów o dużych gabarytach, gdzie przestrzeń robocza obrabiarek zawiera się w gabarytach 1200x400x300mm. Wiercenie otworów na podzielnicach o średnicy podziałowej do Ø1800mm.

PRACE NA FREZARKACH OBWIEDNIOWYCH: Nacinanie uzębienia kół o zębach prostych i skośnych oraz nacinanie ślimacznic na frezarkach obwiedniowych wykorzystując frezy modułowe od M 1 do M 8 o średnicy zewnętrznej do Ø400mm, oraz wykorzystując frezy modułowe od M-4 do M-20 o średnicy zewnętrznej do Ø2000mm.

PARTNER-SHIP: obróbka metali, konstrukcje stalowe

PRACE NA PIŁACH TAŚMOWYCH: Cięcie wałków, rur, płaskowników, kątowników i innych elementów, pod różnymi kątami, o przekroju nieprzekraczającym 470x400mm.

PRACE NA SZLIFIERKACH DO PŁASZCZYZN: Szlifowanie płaszczyzn o powierzchni 1000x280mm na szlifierkach magnesowych, których detal nie może przekraczać wysokości 220mm.

PRACE NA SZLIFIERKACH DO WAŁKÓW: Szlifowanie wałków do średnicy Ø=260mm i długości do 1200mm, oraz szlifowanie stożków.

PRACE NA SZLIFIERKACH NARZĘDZIOWYCH: Ostrzenie frezów modułowych, ostrzenie frezów trzpieniowych, walcowo-czołowych, tarczowych, walcowych, palcowych, wierteł, ostrzenie głowic frezerskich, gwintowników, rozwiertaków stożkowych, pogłębiaczy, przeciągaczy oraz innych narzędzi skrawających.

PARTNER-SHIP: obróbka metali, konstrukcje stalowe

PRACE NA TOKARKACH: Toczenie powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych przedmiotów w kształcie brył obrotowych takich jak wałki, rury, tuleje, nacinanie gwintów zwykłych i trapezowych o dużych gabarytach, nacinanie ślimaków w zakresie modułów M 1 do M-24, tulejowanie wałków i otworów. Maksymalna średnica zewnętrzna obrabianego detalu 1250mm, maksymalna długość obrabianego elementu 4000mm, maksymalny przelot nad suportem 600mm, maksymalny okular Ø650mm.

PRACE NA WIERTARKO-FREZARKACH: Frezowanie płaszczyzn, wiercenie i wytaczanie otworów, obtaczanie zewnętrzne wałków i rur. Powierzchnia części roboczej stołu 2000x2000mm, wysokość części roboczej 1800mm, udźwig stołu 5000kg.

PRACE NA WIERTARKACH: Owiercanie konstrukcji na wiertarkach promieniowych i stołowych.

PRACE NA GILOTYNACH: Cięcie blach do grubości 2mm i szerokości 1000mm.

PARTNER-SHIP: obróbka metali, konstrukcje stalowe

PRACE NA PRASACH: Wciskanie, wyciskanie, zgniatanie, wygniatanie elementów do wysokości 1300mm i szerokości 1500mm. Nacisk 150t.

PRACE NA WYCINARKACH: Wycinanie kształtów z blach - maksymalna grubość blachy zależna od dokładności cięcia oraz wielkości detalu.

PRACE MONTAŻOWE I DEMONTAŻOWE: Montaż i demontaż urządzeń, części, elementów na warsztacie oraz u klienta.

PRACE SPAWALNICZE: Spawanie elektrodami, spawanie drutem w osłonie gazów oraz wypalanie palnikiem. Wykonywanie lekkich konstrukcji stalowych.

PRACE NA HONOWNICACH: Honowanie cylindrów i tulei cylindrowych o średnicach od 200mm do 600mm.

This site uses cookies Look for more Close