facebook
contact

O FIRMIE PARTNER-SHIP

drukuj PARTNER-SHIP: obróbka metali, konstrukcje stalowe

Głównym obszarem naszej działalności jest obróbka metali, ale także realizujemy zlecenia na obróbkę tworzyw sztucznych. Obrabiamy takie metale jak: stopy żelaza z węglem (np: stal, staliwo, żeliwo), stopy miedzi (np: mosiądz, brąz), stopy aluminium (np.: duraluminium). Stanowi to przeważającą część zakresu naszych usług. Mniejszy obszar zajmuje obróbka tworzyw sztucznych. Tworzywa sztuczne jakie obrabiamy to: polietylen (PE), polipropylen (PP), polistyren (PS), poliwęglan (PC), polichlorek winylu (PVC), politlenek metylenu (PMO), poliacetal (POM), politereftalan etylenu (PET), polimetakrylan metylu (PMMA), poliamid (PA), (ABS), policzterofluorometylen (PTFE), tekstolit.

Realizujemy również zlecenia na obróbkę drewna i pozostałych materiałów, lecz znajdują się one w zdecydowanej mniejszości i są realizowane na specjalne zamówienie klienta. Usługi wykonujemy dla różnych gałęzi przemysłu, tj: przemysł okrętowy, przemysł portowy, przemysł energetyczny, przemysł budowlany, przemysł paliwowy, przemysł zbrojeniowy, przemysł górniczy, przemysł kolejowy, oraz pozostały przemysł maszynowy. To co nas wyróżnia na tle konkurencji to z pewnością profesjonalna obsługa klienta, oraz kompleksowa realizacja usług. Staramy się sprostać oczekiwaniom klientów, ponieważ to oni generują obrót w naszej firmie.

PARTNER-SHIP: obróbka metali, konstrukcje stalowe

Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Z uwagi na fakt, iż głównym sektorem naszych klientów są armatorzy oraz firmy przemysłowe, dostosowaliśmy naszą ofertę do ich potrzeb. Doskonale rozumiemy jak ważne są terminy wykonania usługi. W związku z powyższym wypracowaliśmy sobie markę na rynku oferując elastyczne terminy wykonania. Nie zapominając o powyższych zaletach staramy się dążyć do tego, aby wysoka jakość naszych usług stale wzrastała, co daje nam pewność, że nasi klienci nie będą chcieli szukać innych wykonawców.

Strona korzysta z ciasteczek przeglądarki (tzw. cookies) Dowiedź się więcej Zamknij