PARTNER-SHIP

MEDIA


2017.01.07 - INFOMARE.PL

2016 PODSUMOWUJE KRZYSZTOF OZYGAŁA DYREKTOR GENERALNY FIRMY PARTNER-SHIP

Rok 2016 był okresem bardzo pracowitym dla naszej firmy. Zgodnie z naszą strategią otworzyliśmy się na rynki zachodnie o czym świadczą zrealizowane zlecenia. Konsekwentnie urzeczywistniamy nasze założenia stawiając na rozwój firmy. Zdajemy sobie sprawę że sporo pracy przed nami, ale ten fakt determinuje nasz zespół do działania. więcej »
2016.12.22 - OBSERWATOR MORSKI Nr 12 (Grudzień 2016)

OBSERWATOR MORSKI (Grudzień 2016)

Grudniowe wydanie Obserwatora Morskiego a w nim artykuł o naszej firmie oraz życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. więcej »

2016.09.15 - OFFSHORE WIND LOGISTICS & SUPPLIES 2016

OFFSHORE WIND LOGISTICS & SUPPLIES 2016

W dniu 14 września 2016 roku odbyła się Międzynarodowa Konferencja Offshore Wind - Logistics & Supplies 2016. Rozwój morskiej energetyki wiatrowej w Polsce budzi rosnące zainteresowanie przemysłu stoczniowego a także przedsiębiorstw przemysłu maszynowego. Nasza firma także uczestniczyła w konferencji. więcej »

2016.09.08 - POLAND @ SEA, MARITIME MAGAZINE, (Wrzesień 2016)

POLAND @ SEA, MARITIME MAGAZINE, (SEPTEMBER 2016)

  więcej »
2016.05.29 - INFOMARE.PL

FINAŁ REGAT O PUCHAR PARTNER-SHIP

29 maja 2016 zakończyły się odbywające się na Jeziorze Dąbie regaty o puchar PARTNER-SHIP. W poszczególnych klasach wyniki przedstawiają się następująco: OPIMIST Grupa „A”
1. Filip Miłoszewski
więcej »
2016.05.28 - INFOMARE.PL

W SZCZECINIE TRWAJĄ REGATY O PUCHAR PARTNER-SHIP.

Trwają 2. regaty z cyklu GRAND PRIX Pomorza Zachodniego. Tym razem młodzi żeglarze na Jeziorze Dąbie walczą o puchar PARTNER-SHIP. Dziś wystartowało 26 zawodników w wieku od 7 do 19 lat w klasach Optimist – w dwóch grupach: początkującej – Grupa „B” i regatowej Grupa „A”, Laser i „420”. więcej »
2016.04.25 - INFOMARE.PL

ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM EDUKACJI MORSKIEJ I POLITECHNICZNEJ Z NAGRODĄ ZA NAJLEPSZE STANOWISKO NA TARGACH SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH.

W piątek 22 kwietnia 2016r. w Technoparku Pomerania w Szczecinie odbyły się Szczecińskie Targi Szkół Ponadgimnazjalnych. Targi to doskonała okazja dla szkół do zaprezentowania oferty edukacyjnej, ale także do pokazania szerokiej palety zajęć pozalekcyjnych, możliwości rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Wszak nie samą nauką uczeń żyje….. więcej »
2016.04.10 - INFOMARE.PL

DZIEŃ OTWARTY W ZACHODNIOPOMORSKIM CENTRUM EDUKACJI MORSKIEJ I POLITECHNICZNEJ W SZCZECINIE.

W piątek, 8 kwietnia uczniowie gimnazjów mogli zapoznać się z ofertą kształcenia Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej. Szkoła znajdująca się przy ulicy Hożej w Szczecinie (technikum i zasadnicza szkoła zawodowa) kształci między innymi przyszłych mechaników, techników budownictwa okrętowego, techników nawigatorów, mechatroników. więcej »
2015.12.14 - INFOMARE.PL

PRAKTYKI ZAWODOWE W FIRMIE PARTNER-SHIP

W listopadzie uczniowie klasy 3 TM Technikum Morskiego i Politechnicznego w Szczecinie kształcący się w zawodzie technik mechanik uczestniczyli w praktykach zawodowych w szczecińskiej firmie PARTNER-SHIP specjalizującej się w mechanicznej obróbce elementów metalowych. PARTNER-SHIP jest także międzynarodowym dostawcą maszyn, urządzeń oraz części zamiennych dla przemysłu. więcej »
2015.10.13 - INFOMARE.PL

IV DOBRE REGATY KLUBU SPORTOWEGO DOBRA MARINA SZCZECIN 2015.

W dniach 10-11 października br w Szczecinie na jeziorze Dąbie odbyła się kolejna czwarta już edycja Dobrych Regat. Organizatorem był Klub Sportowy Dobra Marina pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego – Pomorze Zachodnie, SLAM Szczecin, firmy PARTNER-SHIP, Marina’Club, Marina Restaurant, Marina Sport, Asprod, RIB-charter. W ciągu dwóch dni ponad 200 osób brało udział w tym niecodziennym wydarzeniu. Była to rekordowa liczba, zarówno pod względem ilości startujących zawodników jak i kibicujących fanów. Mimo temperatury powietrza nie przekraczającej 9 stopni Celsjusza, nie zabrakło poczucia humoru i zdrowej rywalizacji. więcej »
2015.07.31 - INFOMARE.PL

PARTNER-SHIP: NOWE LOGO, NIEZMIENNA JAKOŚĆ.

Szczecińska firma PARTNER-SHIP ma nowe logo. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w obróbce metali oraz w dostarczaniu części zamiennych do urządzeń okrętowych. Pod koniec 2014 roku uruchomiono produkcję galanterii okrętowej, tj zawiasów, zamknięć luków ładowni, zamknięć śrubowych, zamknięć klinowych oraz innych drobnych elementów wyposażenia pokładowego. Dzięki połączeniu doświadczenia kadry warsztatowej i kreatywności wszystkich pracowników firma znajduje coraz ciekawsze pomysły produkcyjne i logistyczne. więcej »
2015.05.15 - OBSERWATOR MORSKI 84 (Maj 2015)

ZARYZYKOWAŁ KUPUJĄC WARSZTATY PORTOWE. PO PIĘCIU LATACH BILANS JEST DODATNI.
PARTNER-SHIP W DOBREJ PERSPEKTYWIE.

Portowe Centralne Warsztaty Mechaniczne w Szczecinie długo opierały się polskiemu kapitalizmowi. Uległy dopiero w 2010 roku, dokładnie 31 maja, gdy ogłoszona została upadłość likwidacyjna. Budynek przy ul. Ludowej 16 oraz znajdujący się w nim park maszynowy wystawiono na sprzedaż. Fachowcy zatrudnieni w PCWM stanęli przed poważnym dylematem - co dalej? więcej »
2014.05.15 - OBSERWATOR MORSKI 72 (Maj 2014)

ZE SZCZECINA DO EUROPY
SZCZECIŃSKA FIRMA PARTNER-SHIP TO JEDNO Z NAJWIĘKSZYCH I NAJBARDZIEJ DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCYCH SIĘ W NASZYM REGIONIE PRZEDSIĘBIORSTW Z BRANŻY OBRÓBKI METALI.

Firma oferuje swoim klientom bardzo szeroki zakres prac, między innymi: prace na frezarkach, dłutownicach, strugarkach, szlifierkach, tokarkach, wytaczarkach, honownicach oraz roboty montażowe, spawalnicze i remontowe, a także przy współpracy z firmami kooperującymi realizację procesów związanych z ulepszaniem i konserwacją elementów metalowych, takie jak cynkowanie galwaniczne i ogniowe, chromowanie oraz ulepszanie cieplne lub chemiczne. Możliwości firmy PARTNER-SHIP są bardzo szerokie, a szczegółowy zakres proponowanych prac zależy od indywidualnych potrzeb klienta. więcej »
2013.12.18 - OBSERWATOR MORSKI 67 (Grudzień 2013)

KLIENT JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY
Z KRZYSZTOFEM OZYGAŁĄ, WŁAŚCICIELEM FIRMY PARTNER-SHIP, ROZMAWIA WOJCIECH SOBECKI.

Jakie były początki firmy PARTNER-SHIP? – Firma PARTNER-SHIP powstała w sierpniu 2004 roku. Po ukończeniu studiów w Wyższej Szkole Morskiej w Szczecinie postanowiłem rozpocząć własną działalność gospodarczą, więc naturalną konsekwencją tej decyzji było założenie firmy. Zawsze chciałem pracować na swoim i nie wyobrażałem sobie, że mógłbym funkcjonować w sformalizowanej strukturze przedsiębiorstwa, gdzie musiałbym podporządkowywać się decyzjom podejmowanym przez inne osoby, mając tak naprawdę znikomy wpływ na losy firmy. Taka wizja kariery zawodowej zupełnie mi nie odpowiadała. więcej »