facebook
contact

ZDOLNOŚCI KOOPERACYJNE

drukuj

W gospodarce rynkowej konkurencja jest powszechnym zjawiskiem, ale coraz częściej firmy dostrzegają potrzebę koordynacji działań i współpracy. Taka jest też nasza filozofia biznesu: z jednej strony normalna rynkowa konkurencja, z drugiej kooperacja nakierowana na osiąganie wspólnych korzyści. To co nas wyróżnia na tle konkurencji to profesjonalna obsługa klienta, oraz kompleksowa realizacja usług. Staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów, ponieważ to oni generują obrót w naszej firmie. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Z uwagi na fakt, iż głównym sektorem naszych klientów są armatorzy oraz firmy przemysłowe dostosowaliśmy naszą ofertę do ich potrzeb. W związku z powyższym wypracowaliśmy sobie markę na rynku oferując elastyczne terminy wykonania. Nie zapominając o powyższych zaletach staramy się dążyć do tego, aby wysoka jakość naszych usług stale wzrastała.

Rodzaje prac, które jesteśmy w stanie wykonać w kooperacji:

PRACE DOTYCZĄCE OBRÓBKI MECHANICZNEJ: Wiele usług przekraczających nasze możliwości techniczne, z uwagi na szeroko rozwinięte zdolności kooperacyjne.

ULEPSZANIE I KONSERWACJA ELEMENTÓW: Cynkowanie galwaniczne lub ogniowe, chromowanie, ulepszanie cieplne lub chemiczne, odmalowanie.

REMONTY URZĄDZEŃ OKRĘTOWYCH: Kompleksowe remonty silników głównych i agregatów prądotwórczych, wirówek, pomp, sprężarek powietrza, chłodnic płytowych i rurowych, podgrzewaczy, zaworów, silników elektrycznych i prądnic, wind kotwiczno-cumowniczych, i wiele innych.

Strona korzysta z ciasteczek przeglądarki (tzw. cookies) Dowiedź się więcej Zamknij